Partneři

 

Hlavní partneři

Entry Engineering s.r.o.

Entry Engineering s.r.o. Entry Engineering s.r.o. je inženýrská společnost založená s cílem nabídnout konstrukčním kancelářím a výrobním podnikům kvalitní služby za atraktivní ceny, především v oblastech souvisejících s používáním CAD systému CATIA.
 
Od svého založení nabízí Entry Engineering s.r.o. konzultace, dodávku a podporu komplexního PLM řešení společnosti Dassalt Systemes, které zahrnuje systémy založené na unikátní 3D platformě 3DEXPERIENCE – tedy Catia, Enovia, Delmia, Simulia a 3DVia.
 
Kromě navazujících PLM služeb poskytuje i služby engineeringu v oblasti návrhu, vývoje a konstrukce.
 
Entry Engineering s.r.o. klade velký důraz na kvalitu, efektivitu a s tím spojené kontrolované nízké náklady, které může v konečném efektu promítnout do zajímavé a konkurenceschopné ceny pro své zákazníky.
http://www.entry-cz.com
 

Auctor Racing s.r.o.

Auctor Racing s.r.o. AUCTOR Racing s.r.o. je nově vzniklou firmou, jež se zabývá organizací sportovních a kulturních akcí. I přes svůj mladý původ se firma historicky opírá o zkušenosti boleslavských pořadatelů, kteří v letech 2003 až 2009 uspořádali nebo spolupořádali s jinými pořadateli více jak 60 autokrosových a ralllycrosových závodů na tratích v rámci celé ČR..
 
A to například v Nové Pace, Přerově, Poříčí nad Sázavou či na rallycrossových tratích v Sosnové a Sedlčanech. Zkušenosti mají též s uspořádání několika závodů do vrchu. Právě závody do vrchu v roce 2018 stály za vznikem této společnosti.
 
Firma AUCTOR Racing s.r.o. stála zároveň u zrodu tohoto Teamu.
http://www.auctor-racing.cz
 

Radek Dvořák

Radek Dvořák Společnost Radek Dvořák je všestranným odborníkem co se týká zemní stavby, demolice a nákladní automobilové dopravy, Prvotní a dodnes klíčovou činností naší společnosti je přeprava sypkých materiálů, drti a asfaltových směsí - s působností po celém území České republiky.
http://www.radekdvorak.cz
 

AB Motorsport klub v AČR

AB Motorsport klub v AČR Profesionální rallycrossový a autokrosový závodní tým. Provádí úpravy nebo stavby vozů, motorů či převodovek
http://www.facebook.com/ABMotorsportKlubvAcr
 

Autoservis Petr Duřt

Autoservis Petr Duřt Filozofie firmy AUTOSERVIS PETR DUŘT se od počátku jejího fungování, tj.od roku 1999, nezměnila. Prvořadým úkolem je spokojený zákazník. Autoservis se vždy maximálně snaží být spolehlivým partnerem pro zákazníka se kterým společně hledá nejlepší řešení pro splnění jeho požadavků.
 
AUTOSERVIS PETR DUŘT spadá do rodiny tzv.nezávislých servisů a můžete s ním ušetřit až polovinu ceny oproti autorizovanému servisu. Personál prochází pravidelnými technickými školeními a používá moderní diagnostické přístroje.
https://www.autodurt.cz
 

Auto Kelly a.s.

Auto Kelly a.s. Společnost Auto Kelly, největší tuzemský dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro auto-moto, je obchodně-logistická firma působící na trhu s autodíly od roku 1994. Kromě České republiky obchoduje na Slovensku a Bulharsku. V současné době je Auto Kelly členem korporace LKQ – největšího distributora náhradních dílů a příslušenství v Evropě a Severní Americe..
https://www.autokelly.cz
 

Agrofarma Týnec s.r.o.

Agrofarma Týnec s.r.o. AGROFARMA TÝNEC s.r.o. soustředí svoji činnost do několika odvětví. Zabývá se především zemědělstvím (rostlinnou výrobou) kde se zaměřuje na pěstování pšenice, řepky, kukuřice a cukrové řepy.
 
V roce 2011 byl spuštěn provoz bioplynové stanice, která představuje unikátní lokální zdroj elektrické a tepelné energie. Od roku 2013 disponuje společnost skladovací kapacitou posklizňové linky, která slouží k uskladnění vlastních vypěstovaných plodin, ale také k pronájmu skladovacích prostor. Dále je zde provozována drobná dřevovýroba. Nejnovějším odvětvím je zpracování biologicky rozložitelného odpadu, k čemuž byla zřízena kompostárna.
http://www.agrofarmatynec.cz
 

PNEU Boháček MB s.r.o.

PNEU Boháček MB s.r.o. PNEU Boháček MB s.r.o. je firma s profesionálním zázemím a mnoholetými zkušenostmi v oblasti prodeje, servisu pneumatik, alu kol (hliníkových disků), plechových disků a příslušenství.
http://www.pneubohacekmb.cz
 

proPDM

proPDM Vývoj, výroba a instalace elektroniky z oblasti motorsportu. proPDM provádí konstrukci a výrobu podpůrných mechanických dílů. Nabízí komplexní služby především se zaměřením na elektroniku závodních automobilů.
https://www.propdm.eu
 

Obec Vinařice

Obec Vinařice Obec Vinařice se nachází v okrese Mladá Boleslav, kraj Středočeský. Rozkládá se 6 km jihovýchodně od Mladé Boleslavi. Těsně přiléhá k městu Dobrovice. Žije zde 305 obyvatel.
https://www.obecvinarice.cz
 
 
 
 
 

Partneři

Auto-Moto Dobrovice s. r. o.

Auto-Moto Dobrovice s. r. o. Auto-Moto Dobrovice s. r. o. poskytuje prodej, servis záruční i pozáruční na skútry, motocykly, čtyřkolky a elektrokola. Dále nabízí různé autodoplňky, náhradní díly Škoda, autopříslušenství, pneumatiky, filtry, žhavící svíčky, stěrače, elektrické příslušenství a další sortiment.
http://www.automotosro.cz
 

Mediální partneři

 
Poslední aktualizace 27.8.2020

PARTNEŘI AUCTOR TEAMU V ROCE 2019

PARTNEŘI AUCTOR TEAMU V ROCE 2018