Informace

78. 2020 - Setkání hvězd motorsportu - vyjádření jezdců AUCTOR Teamu

V sobotu 15. února se konalo v CMK Aréně v Praze páté setkání hvězd motorsportu, které pořádá server Autokrosar.cz, v čele s Tomášem Němcem. AUCTOR Team byl na této prestižní akci také hojně zastoupen. Níže uvádíme vyjádření jezdců týmu, kteří se tohoto závodu zúčastnili.

Radek Franc:
Radek Franc - 2020
Jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit této vydařené akce. Celý den panovala na motokárách přátelská atmosféra a já si den náramně užil. V průběhu dne jsem postupně snižoval svůj nejlepší čas, až ve finále B padla magická hranice 50 sekund. V A finále jsem podlehl jen loňskému vítězi Petru Doležalovi. S výsledkem jsem nadmíru spokojen a jsem rád, že jsem i sobě dokázal, že do starého železa ještě nepatřím. Spolu s pohárem za druhé místo, jsem vyhrál i mnoho jiných hodnotných cen, především pak 4 kila uzenin, které se mi jakožto studentovi hodí. Děkuji za hezky uspořádanou a hvězdami nabitou akci.

 

Jan Ratajský:
Honza Ratajský - 2020

Rád jsem se zúčastnil této vydařené motokárové akce, na které se sešlo 90 závodníků z mnoha motoristický disciplín. Vzhledem k velké účasti jsem si nebyl zcela jistý, jestli se dokážu propracovat do finálových jízd. Po první rozjížďce, která pro mě nedopadla nejlépe, jsem spolu s Radkem Francem pomalu balili věci a nakupovali jízdenky na vlak, aby jsme byli včas domaJ . Ve druhé kvalifikaci došlo ke změně pořadí jízd a já se i díky tomu, dostal do B finále. Tam se mi podařila nejlepší jízda dne a po velkém boji jsem postoupil z druhého místa mezi nejlepších 10, čehož si velice cením a byl to pro mě velký úspěch. Ve finále k dalšímu zlepšení už nedošlo, celkově jsem obsadil 9. místo. Cením si i velké účasti Auctor týmu, který jsme velice dobře reprezentovali na této prestižní akci. Doufám, že nám to pomůže k další propagaci a zviditelní našich partnerů. Blahopřeji Radkovi Francovi k úžasnému výsledku  ve finále.

 

Josef Bartoš:
Josef Bartoš - 2020

Děkuji Tomášovi Němcovi za pozvání na tuto akci (Setkaní hvězd motorsportu). Byl to velmi vydařený závod, kde se sešla spousta výborných jezdců z celé republiky ze všech možných motorových disciplín. Celý den se mi dařilo a povedlo se mi dostat až do finále B. I přes velké úsilí se mi nepovedl postup do finále A, ale i přes to jsem velice spokojený s celkovým 15. místem z 90 účinkujících jezdců. Velká gratulace patří Radkovi Francovi a Janu Ratajskému, kteří se dostali až do finále A. Radek skončil na krásném 2. místě celkově. Auctor Team tímto závodem dokázal, že má pod sebou dobré jezdce, kteří jsou schopní zajet výsledky ve všech disciplínách motorsportu.

 

 

Filip Duřt:
Filip Duřt - 2020

 

Jsem moc rád, že jsem dostal pozvání od Tomáše Němce na Hasman klima Setkání hvězd. Celý den jsem se snažil zajet čas 51vteřin, což se mi v závěru měřáku povedlo. Tento den jsem si náramně užil a jsem rád, že jsem mohl poměřit síly s opravdovými mistry volantu, se svým výsledkem mezi nimi jsem velmi spokojený.

 

 

Tereza Dvořáková:
Tereza Dvořáková - 2020

 

Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit této vydařené akce. Po dlouhé době jsem opět mohla vidět své  kamarády, ale i známe tváře. Akce byla skvěle připravena a snad se sejdeme v tak hojném počtu i příští rok.